Meny

Kontakt

SAMI | Svenska Artisters och Musikers Intresseorganisation
Söder Mälarstrand 75, 118 25 Stockholm
info@sami.se  •  08-453 34 00  •  Orgnr 702000-0803

Hitta hit!

Medlemsfrågor

Musikavtalsfrågor

Fakturafrågor

Sök efter en kontakt

Ann Rosenberg

Försäljningschef

Försäljning & Marknadskommunikation

08-453 34 14
ann.rosenberg@sami.se

Anna Bengtsson

Marknads & Kommunikationsassistent

Försäljning & Marknadskommunikation

08-453 34 24
anna.bengtsson@sami.se

Hanna Fagerlund

Chef konsulenterna, BI-ansvarig

Försäljning & Marknadskommunikation

08-453 34 04
hanna.fagerlund@sami.se

Johanna Westberg

Handel, restauranger, klubbar och konserter

Försäljning & Marknadskommunikation

08-453 34 16
johanna.westberg@sami.se

Linda Holmgren

Ansvarig Artistrelationer

Försäljning & Marknadskommunikation

070-189 95 91
linda.holmgren@sami.se

Martina Andersson

Chef Juridik och Internationella Relationer

Juridik och Internationella relationer

08-453 34 25
martina.andersson@sami.se

Ninni Grufvman

Kommunikation, varumärke & press

Försäljning & Marknadskommunikation

08-453 34 52
ninni.grufvman@sami.se

Odette Halasz

Idrott, transport, djur- och nöjesparker

Försäljning och Marknad

08-453 34 80
odette.halasz@sami.se

Sanna Sand

Handläggare

Försäljning & Marknadskommunikation

08-453 34 19
sanna.sand@sami.se

Ninni Grufvman

Presskontakt

Har du frågor om Samis verksamhet – hör av dig till vår presskontakt.
Besök Samis pressrum för tidigare nyheter och pressbilder.

08-453 34 52
ninni.grufvman@sami.se