Meny

Kontakt

SAMI | Svenska Artisters och Musikers Intresseorganisation
Söder Mälarstrand 75, 118 25 Stockholm
info@sami.se  •  08-453 34 00  •  Orgnr 702000-0803

Hitta hit!

Medlemsfrågor

Musikavtalsfrågor

Fakturafrågor

Sök efter en kontakt

Ann Rosenberg

Försäljningschef

Försäljning & Marknadskommunikation

08-453 34 14
ann.rosenberg@sami.se

Anna Bengtsson

Marknads- och Kommunikationsassistent

Försäljning & Marknadskommunikation

08-453 34 24
anna.bengtsson@sami.se

Ebba Carlén Söderson

Handläggare

Försäljning & Marknadskommunikation

08-453 34 80
ebba.soderson@sami.se

Henrik Löfgren

Projektledare Digitala Lösningar

Digitala lösningar & IT

08-453 34 07
henrik.lofgren@sami.se

Margareta Marichal

Handläggare Gym- och sportlokaler

Försäljning & Marknadskommunikation

08-453 34 80
margareta.marichal@sami.se

Martina Andersson

Chef Juridik och Internationella Relationer

Juridik och Internationella relationer

08-453 34 25
martina.andersson@sami.se

Ninni Grufvman

Kommunikations- och varumärkesansvarig

Försäljning & Marknadskommunikation

08-453 34 52
ninni.grufvman@sami.se

Odette Halasz

Handläggare Idrott, transport, djur- och nöjesparker

Försäljning & Marknadskommunikation

08-453 34 80
odette.halasz@sami.se

Stefan Stråle

Chef Digitala lösningar & IT

Digitala lösningar & IT

08-453 34 06
stefan.strale@sami.se

Ninni Grufvman

Presskontakt

Har du frågor om SAMI:s verksamhet – hör av dig till vår presskontakt.
Besök SAMI:s pressrum för tidigare nyheter och pressbilder.

08-453 34 52
ninni.grufvman@sami.se